Погледнете во каква вила живее Лионел Меси (ВИДЕО)

Погледнете во каква вила живее Лионел Меси…

Лионел Меси важи за водечка фигура во светот на фудбалот, а токму тоа дава одредени финансиски резултати.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Тој во 2017 година, заработи повеќе од 80 милиони долари благодарение на неговиот талент за фудбал, но и спонзорските договори.

Со толку многу годишни приходи, дефинитивно е можно да се овозможите навистина комфорен и луксузен живот.

Ве интересира каде живее тој и неговото семејство?

Тогаш во продолжение ќе го пронајдете одговорот. Тој живее во најбогатиот кварт на Барселона, а неговата вила е огромна, поседува фудбалско игралиште, базен, спа, градина и многу работи кои прават моментите поминати со неговото семејство и деца, да бидат навистина незаборавни.

Регистрирај се овде и освој бонус до 6.000 денари за обложување: 

(16:00) Chelsea – Leicester
(16:00) Tottenham – Everton
(20:00) Montpellier – Monaco
(15:30) Augsburg – Hamburger
(15:30) Stuttgart – Hertha
(18:30) RB Leipzig – Schalke
(16:15) Real Madrid – Villarreal
(18:30) Eibar – Atl. Madrid
(20:45) Dep. La Coruna – Valencia

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Оставете коментар