Погледнете како изгледа еден домашен тренинг на Роналдо и неговата девојка Родригез (ВИДЕО)

Погледнете како изгледа еден домашен тренинг на Роналдо и неговата девојка Родригез (ВИДЕО)

Несомнено е дека Роналдо е еден од најдобрите фудбалери на светот.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Се тоа го има постигнато со многу работа и тренинг. Но кога е во домашен амбиент има дополнителна мотивација од неговата девојка Георгина Родригез.

Но исто така на снимката можеме да забележиме дека и таа е во одична форма со што можеме да заклучиме дека оваа двојка си парира перфектно.

Погледнете:

Регистрирај се на овој линк, и добиј до 6.000 денари бонус за обложување на следниве натпревари:

(17:00) PSG – Montpellier
(18:00) Sassuolo – Atalanta
(20:45) Chievo – Juventus
(15:30) Bayern – Hoffenheim
(15:30) Bor. Dortmund – Freiburg
(15:30) RB Leipzig – Hamburger
(15:30) Stuttgart – Schalke
(16:15) Valencia – Real Madrid
(20:45) Villarreal – Real Sociedad

Оставете коментар