Погледнете како изгледа најскапиот тим на светот!

Погледнете како изгледа најскапиот тим на светот!

После конечната информација дека Кутињо преминува во Барселона за 160 милиони евра бројката на најскапиот тим на светот помина над една милијарда евра.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Кутињо е последниот кој влегува во овој состав а следен кој ќе биде на оваа листа е Мбапе, кој досега не беше вметнат поради тоа што моментално игра со позајмица.

Погледнете како изгледа го најскапиот тим на светот:

Оставете коментар