arena.mk

Погледнете што им порача Кирил Лазаров на Македонците во новогодишната честитка

Погледнете што им порача Кирил Лазаров на Македонците во новогодишната честитка

Ѕвездата на Македонската репрезентација во ракомет,кој моементално игра за боите на ракометниот клуб „Нант“ од Франција во кратко видео им се обрати на Македонците.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 250.000 евра.

Погледете го видеото:

Оставете коментар