После ова се е јасно: Погледнете зошто новото засилување на Барса е вистински „лудак”

После ова се е јасно: Погледнете зошто новото засилување на Барса е вистински „лудак”

Барселона денес официјално го потврди трансферот на Колимбиецот Јери Мина, фантастичен фудбалер кој е познат по својот темперамент.

Токму поради ова, Каталонците сметаат дека нивниот клуб се стекал со нов „Дани Алвеш”, а откако ќе го погледнете видеото подолу ќе знаете за што точно станува збор.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

🕺🏾Yerry Mina 😂😂😂

Posted by Viva Barca on Thursday, January 11, 2018

Регистрирај се овде и освој бонус до 6.000 денари за обложување: 

(16:00) Chelsea – Leicester
(16:00) Tottenham – Everton
(20:00) Montpellier – Monaco
(15:30) Augsburg – Hamburger
(15:30) Stuttgart – Hertha
(18:30) RB Leipzig – Schalke
(16:15) Real Madrid – Villarreal
(18:30) Eibar – Atl. Madrid
(20:45) Dep. La Coruna – Valencia

Оставете коментар