По него лудуваат сите жени, но само таа го сакаше и кога беше водоводџија

Ирскиот боксер Конор Мекгрегор е тивко страдање за многу жени, и покрај мускулите и сликата на лош дечко, тој ги воодушевува со неговиот моден стил, карактер и посветеност на семејството.

По неодамнешната боксерска борба помеѓу Флојд Мејведер и Конор, Мекгрегор привлече внимание на многу жени кои останаа цела ноќ за да го следат настанот од минута до минута.

Representing the Fighting Irish!

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Иако не победил, Мекгрегор сигурно се здобил со популарност кај жените, првенствено поради сликата на лош дечко, врежани мускули и секси тетоважи.

Конор е вистински обожавател на скапи автомобили и има возен парк од Бентли, Ламборгини и Ролс Ројс, а исто така ужива во добрата мода.

GQ Photo – @nathanielwood

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Така, во неговата гардероба можете да најдат луксузни дизајнирани парчиња, најпрво станува збор за одела направени од парична фина италијанска свила. Тој дури издаде линија облека со неговиот лик, а исто така, го најави брендирањето на виски.

Сепак, можеме да кажеме дека ова е само неговата слика за опасен човек, бидејќи Конор е вистински семеен човек.

Додека не постигна успех во боксерскиот свет, работел како водоводџија и се забавуваше со Ди Девлин.

Family

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Тие се девет години во врска, и неодамна доби син, кого го нарече негово име.

Во најтешките моменти, оваа жена беше вистинска поддршка, а многумина ја нарекуваат нивната приказна модерна бајка.

Оставете коментар