arena.mk

Психопат го уништи противникот за минута и пол! Го сврте на стомак, па сурово го тепаше по главата! (ВИДЕО)

Психопат го уништи противникот за минута и пол! Го сврте на стомак, па сурово го тепаше по главата! (ВИДЕО)

Црногорскиот ММА борец Васо Психопат Бакочевич забележа сигурен триумф во борбата против Немања Кукич на Комбат Челенџ 12.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 400.000 евра.

Ова е за „Психопатот“ 31-ви триумф во кариерата, каде има и 17 порази, додека за Кукич ова беше 10-ти пораз во толку и борби во кариерата.

Интересно е тоа што нема издржано повеќе од една рунда и секогаш или е нокаутиран, или фатен вo тесно па поради тоа бил приморан да се предаде.

Од стартот се виде дека Бакочевич е желен за борба, не поминаа ни неколку секунди и Кукич се најде на подот, Бакочевич го фати за струкот, го подигна и го фрли на подот.

После тоа црногорецот константно задаваше удари по главата, а во еден момент беше јасно дека Кукич повеќе не пружа отпор ниту се брани.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 400.000 евра.

Тој лежеше на стомакот на подот и примаше удари во глава, по што судијата мораше да ја пркине борбата.

Погледнете ја целата борба која заврши многу брзо:

 

Регистрирај се на овој линк, и добиј до 6.000 денари бонус за обложување на следниве натпревари:

ТОП 6 натпревари на кој дефинитивно треба да се обложите:

(15:05) Manchester Utd – Chelsea 
(15:30) B. Leverkusen – Schalke
(20:45) AS Roma – AC Milan
(18:30) Valencia – Real Sociedad
(20:45) Sevilla – Atl. Madrid
(20:45) Arsenal – Manchester City

Останати натпревари на кој можете да се обложите и да добиете 6.000 денари бонус, доколку се регистрирате на овој линк:

(13:30) Burnley – Everton
(16:00) Swansea – West Ham
(16:00) Tottenham – Huddersfield
(18:30) Liverpool – Newcastle
(17:00) Troyes – PSG
(18:00) Lazio – Juventus
(20:45) Napoli – AS Roma
(15:30) Schalke – Hertha
(15:30) Hamburger SV – Mainz
(18:30) RB Leipzig – Bor. Dortmund

Оставете коментар