Реал и Барса водат војна, а погледнете што прави Мурињо зад грб…

Реал и Барса водат војна, а погледнете што прави Мурињо зад грб…

Повеќе не е тајна дека Манчестер Јунајтед е силно заинтересиран за дефанзивецот на Реал Сосиедад, Алваро Одриосола, а според информациите кои ги откриваат странските медиуми, додека Барселона и Реал Мадрид не посветуваат внимание, Мурињо испратил свои скаути да го гледаат натпреварот со Салзбург во Лига Европа.

22-годишниот десен бек оваа сезона се најде близу центарот на вниманието со неговата фантастична игра, а за него покажаа силен интерес и Реал Мадрид и Барселона.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 400.000 евра.

Младиот талент има пазарна вредност која изнесува близу 20 милиони евра, но се очекува горенаведените клубови да се борат цврсто за неговиот потпис следното лето.

Јунајтед веќе остварил контакт со неговиот а гент и е спремен по секоја цена да ја победи конкуренцијата, а познавајќи го Мурињо, тој често завршува над конкуренцијата.

Регистрирај се на овој линк, и добиј до 6.000 денари бонус за обложување на следниве натпревари:

ТОП 6 натпревари на кој дефинитивно треба да се обложите:

(15:05) Manchester Utd – Chelsea 
(15:30) B. Leverkusen – Schalke
(20:45) AS Roma – AC Milan
(18:30) Valencia – Real Sociedad
(20:45) Sevilla – Atl. Madrid
(20:45) Arsenal – Manchester City

Останати натпревари на кој можете да се обложите и да добиете 6.000 денари бонус, доколку се регистрирате на овој линк:

(13:30) Burnley – Everton
(16:00) Swansea – West Ham
(16:00) Tottenham – Huddersfield
(18:30) Liverpool – Newcastle
(17:00) Troyes – PSG
(18:00) Lazio – Juventus
(20:45) Napoli – AS Roma
(15:30) Schalke – Hertha
(15:30) Hamburger SV – Mainz
(18:30) RB Leipzig – Bor. Dortmund

 

Оставете коментар