Секси фотографии на Словенката! Кога ќе ги видите ќе ви стане јасно зошто е МИС на Спортот!

Секси фотографии на Словенката! Кога ќе ги видите ќе ви стане јасно зошто е МИС на Спортот

Словенската атлетичарка Манца Шепетавц е мис на спортот во Словенија, а се натпреварува на 100 метри со пречки.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Најголем успех и е 11-то место на Светското првенство за јуниори, повеќекратен првак на Слвенија и рекордер, но и покрај ова се занимава со фитнес.

„Титулата мис на спортот не ми го промени секојдневието. Покрај обврските, тренинг и факултет, тука се и интервјуата, фотографирањата, пишување за блогови, но се се стигнува“ – изјави 22-годишната Словенка.

Погледнете ги нејзините фотографии на личниот инстаграм профил:

https://www.instagram.com/p/BXlUo3WFApg/

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

https://www.instagram.com/p/BJPmSSmhZ9X/

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

⚫️Competition⚫️#trackandfield #athlete #cyprus

A post shared by Miss Sports Slovenia 2017 (@manca_sepetavc) on

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

https://www.instagram.com/p/BLEVR8mhvBa/

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

https://www.instagram.com/p/BbJ1u4oF5dY/

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Lost in the sea.

A post shared by Miss Sports Slovenia 2017 (@manca_sepetavc) on

Регистрирај се овде и освој бонус до 6.000 денари за обложување: 

(16:00) Chelsea – Leicester
(16:00) Tottenham – Everton
(20:00) Montpellier – Monaco
(15:30) Augsburg – Hamburger
(15:30) Stuttgart – Hertha
(18:30) RB Leipzig – Schalke
(16:15) Real Madrid – Villarreal
(18:30) Eibar – Atl. Madrid
(20:45) Dep. La Coruna – Valencia

Оставете коментар