arena.mk

Се посрамоти пред цел свет: НБА ѕвездата заборави „мал детаљ” на Ол старот (Видео)

Се посрамоти пред цел свет: НБА ѕвездата заборави „мал детаљ” на Ол старот (Видео)

За време на овогодинешниот Ол Стар кој се одржува во Лос Анџелес, Џоел Ембид, центарот на Филаделфија се посрамоти на начин кои ни самиот тој не знаеше дека може да се случи, се до последната секунда.

Имено, 23-годишниот Ембид излезе на натпреварот со нов дрес, а сето тоа ќе беше во ред доколку тој ја извадеше цената и бар кодот од дресот. Како резултат на оваа „несмасна” работа, тој стана предмет на многу шали, а денес е мета на смеење на цела Америка.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Оставете коментар