arena.mk

Симни се доле и ќе те испратам во болница! Голманот полуде кога навивачот почна да го навредува! (ВИДЕО)

Симни се доле и ќе те испратам во болница! Голманот полуде кога навивачот почна да го навредува! (ВИДЕО)

Фудбалерите на Панатинајкос ја победија екипата на Ламиа со 1:0 во купот на Грција, а дуелот ја одбележи расправијата на голманот на гостите Пападополус со навивачите на домаќините.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Додека даваше изјава за медиуми после утакмицата, Пападополус експлодираше кога слушна навреди кон него и неговоро семејство.

Тој беше и спремен да се пресмета со хулиганот, на кој му врати со исти зборови: Ти, дојди ваму, спушти се доле и ќе те испратам во болница.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Се ова не беше во програма но камерите ја снимија целата ситуација.

Регистрирај се овде и освој бонус до 6.000 денари за обложување: 

(16:00) Chelsea – Leicester
(16:00) Tottenham – Everton
(20:00) Montpellier – Monaco
(15:30) Augsburg – Hamburger
(15:30) Stuttgart – Hertha
(18:30) RB Leipzig – Schalke
(16:15) Real Madrid – Villarreal
(18:30) Eibar – Atl. Madrid
(20:45) Dep. La Coruna – Valencia

Оставете коментар