arena.mk

Снимката од несреќата на екс тренерот на Челзи! Мораше да биде пренесен со хеликоптер! (ВИДЕО)

Снимката од несреќата на екс тренерот на Челзи! Мораше да биде пренесен со хеликоптер! (ВИДЕО)

Адре Вилаш Боаш си ја проба среќата на релито „Дакар“, но мораше да ја заврши трката многу порано и да биде хоспитализиран.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Тој со возилото се заби во песочна дупка по што не можеше да продолжи понатаму.

Португалците на лице место му укажаа помош и потоа беше префрлен во болница со хеликоптер.

Погледнете:

Регистрирај се овде и освој бонус до 6.000 денари за обложување: 

(16:00) Chelsea – Leicester
(16:00) Tottenham – Everton
(20:00) Montpellier – Monaco
(15:30) Augsburg – Hamburger
(15:30) Stuttgart – Hertha
(18:30) RB Leipzig – Schalke
(16:15) Real Madrid – Villarreal
(18:30) Eibar – Atl. Madrid
(20:45) Dep. La Coruna – Valencia

Оставете коментар