arena.mk

Спектакл во Белград: Погледнете што се очекува вечерва на стадионот во Белград

Анализа: Што не очекува на натпреварот помеѓу Црвена Ѕвезда и Келн?

Вечерва во Белград ќе се одигра последниот натпревар од Лигата на Европа, помеѓу Црвена Ѕвезда и Келн.

Црвена Ѕвезда се очекува да доминира вечерва, имајќи во предвид дека е влезена во навистина добра серија, а во последните пет натпревари има 3 победи и ниту еден пораз, за разлика од германскиот ривал кој во последните пет натпревари има три порази, едно реми и една победа.

Спортските обложувалници навистина и веруваат на Ѕвезда, и се очекува голема победа.

Домашната екипа има коефициент за победа @1.95, додека гостите коефициент за победа од @4.5.

Доколку сакате да се обложите, регистрирајте се овде и добијте 6.000 денари бонус за кладење.

Оставете коментар