Србинот го испрати Леброн по бурек!

Србинот го испрати Леброн по бурек!

Во синоќешниот натпревар екипата на Сакраменто се покажа во одлично светло и славеше победа над екипата на Кливленд со 109:95.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 250.000 евра.

Најинтересен момент беше кога Богданович успеа да го излаже со финта Леброн, поентирајќи за 7 поени разлика.

Погледнете:

Регистрирај се овде и освој бонус до 6.000 денари за обложување: 

(16:00) Bournemouth – Everton
(16:00) Chelsea – Stoke
(16:00) Liverpool – Leicester
(18:30) Manchester Utd – Southampton
(12:30) Fiorentina – AC Milan
(15:00) AS Roma – Sassuolo
(18:00) Inter – Lazio
(20:45) Verona – Juventus

Оставете коментар