Судиите повторно ја уништија Барселона, но Меси постигна мајсторски гол (ВИДЕО)

Судиите повторно ја уништија Барселона, но Меси постигна мајсторски гол…

Денес, се одигра натпреварот помеѓу Барселона и Селта Виго, каде што краен резултат беше 2-2.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот, вреден 100.000 евра.

Во 20-тата минута, гостите поведоа 0-1, со фантастичниот гол на Аспас, а само 2 минути подоцна, славјето пропадна и Меси им објасни дека играат против Барселона со својот маестрален погодок за намалување на нивното водство со резултат од 1-1.

Во 62-та минута, Луис Суарез стрелаше за водство и пресврт на Барселона од 2-1, а во 70-тата минута Максимилијано Гомез возврати за 2-2.

Македонската фудбалерка Наташа која игра во Барселона постигна мајсторски гол од 20 метри (ВИДЕО)

После точно една година, Барселона ги изгуби трите бода на домашен терен, а судиите поништија и гол за Барселона, поради наводен офсајт.

Регистрирај се овде и добиј 6.000 денари бонус за обложување.

(13:30) Chelsea – Newcastle
(16:00) Brighton – Liverpool
(16:00) Everton – Huddersfield
(16:00) Watford – Tottenham
(18:30) Arsenal – Manchester Utd
(17:00) Strasbourg – PSG
(20:45) Torino – Atalanta
(15:30) B. Leverkusen – Bor. Dortmund
(15:30) Bayern – Hannover
(13:00) Barcelona – Celta Vigo
(20:45) Ath. Bilbao – Real Madrid

Погледнете го видеото во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

Оставете коментар