Таа е причината поради која нема снег: Германска скијачка се соблече гола!

Таа е причината поради која нема снег: Германска скијачка се соблече гола!

Зимските олимписки игри само што започнаа, а фановите додатно ја загреаа германската скијачка Лиса Зимерман, кој ги шокираше своите фанови на социјалните мрежи со тоа што објави неколку провокативни фотографии.

Зимерман освен тоа што достигна слава по нејзините добри резултати, таа е исто позната по својот добар изглед, па реши да се слика за „Плејбој” списанието.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Погледнете за каква убавица станува збор:

@olasmagala 's home

A post shared by Lisa Zimmermann (@zimmermannlisa) on

https://www.instagram.com/p/BVAdaa3Fq8U/?taken-by=zimmermannlisa

Photocredit: @allliiibaba

A post shared by Lisa Zimmermann (@zimmermannlisa) on

back in the air hihi <3o

A post shared by Lisa Zimmermann (@zimmermannlisa) on

Оставете коментар