(Фото) Позната тенисерка обожава да ги „распалува“ машките фанови со своите слики

Таа одлично се снаоѓа на теренот, но и кога станува збор за позирање.

Доминика Цибулкова од Република Словачка е позната тенисерка која добро знае да го привлече вниманието на своите машки навивачки. Станува збор за девојка која воопшто не е срамежлива на социјалните мрежи, и не го крие своето совршено тело.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот, вреден 100.000 евра.

Според тоа што може да се види, обожава да позира а неколкупати има испробано и самата да се занимава со модната индустрија како модел.

Родена во Братислава, сега има 28 години и е на деветото место во светот на женскиот тенис. Навивачите едноставно ја обожаваат, особено машкиот дел од популацијата.

Халеп го превзема првото место на ВТА листата

Погледнете ги фотографиите во продолжение и дознајте за што всушност се работи:

When i think of this summer there is no filter needed .. #Mykonos #tb

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

https://www.instagram.com/p/BYYdG_lF-qg/?taken-by=domicibulkova

https://www.instagram.com/p/BWvXBACl2Ks/?taken-by=domicibulkova

https://www.instagram.com/p/BWkJFOMFSYy/?taken-by=domicibulkova

 

Оставете коментар