arena.mk

Чекајте тоа не е се: Нови лоши вести пристигнуваат за Реал Мадрид

Чекајте тоа не е се: Нови лоши вести пристигнуваат за Реал Мадрид

Најновите информации кои доаѓаат од странските медиуми откриваат дека „кралскиот клуб” се наоѓа во доста тешка ситуација, а станува збор за дефанзивецот на Серхио Рамос.

Наводно тој нема да биде во комбинација за натпреварот кој ќе се одигра оваа Сабота против Валенсија, како резултат на повреда на листот на левата нога.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Детални информации околу тоа колку време Рамос ќе биде надвор од терените сеуште нема, но јасно е дека тој ќе им фали на Мадриѓаните на теренот.

Оставете коментар