Што е тоа на главата на Горан Пандев? (фото)

За жал, капитенот на фудбалската репрезентација на Македонија, Горан Пандев, е предмет на исмејување на поголемиот дел од социјалните мрежи.

Неговиот тим доживеа минимален пораз во првенствената пресметка против екипата на Удинезе, а напаѓачот на Џенова беше заменет во 39 минута.

Погледнете го неспортскиот потег поради кој Марсело заработи црвен картон (видео)

Фризурата на Пандев е главна тема на ФБ гупите на кои доминираат фудбалските теми, а поголемиот дел од нив коментираат дека напаѓачот на Џенова има пенис на главата.

Погледнете ја фотографијата и дознајте за што всушност се работи:

Оставете коментар