Роналдо е во големи проблеми! Се пуштал на зафатена девојка, па реагирал дечко и!

Роналдо е во големи проблеми! Се пуштал на зафатена девојка, па реагирал дечко и!

Ријан Сугден повторно му дала „корпа“ на Кристијано Роналдо.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

Атрактивната манекенка одново почнала да добива смс пораки од Потугалецот, иако поради него веќе неколку пати ги менувала телефонските броеви.

Ријан е девојка која во 2013-та година му кажа НЕ на Роналдо, откако тој сакал да помине една вечер со нејзе.

Се така и завршило откако го одбила, но ѕвездата на Реал По наводите на „Сана“, повторно одлепил по нејзе.

Овој таблоид ја изнесе и приказната во која се гледаат СМС пораките на кои Роналдо пред извесно време и ги праќал на манекенката, во кои бара да се допишуваат.

Па на се тоа следело и одговор:

„Не знам дали мојот вереник би се сложил во 23 часот да се допишувам со тебе“.

Меѓутоа, тоа не го поколебало. Толку почнал да инсистира по што морал нејзиниот вереник да се вмеша.

Регистрирај се на BetCity и освој го најголемиот спортски џекпот во Македонија, вреден повеќе од 270.000 евра.

„Најди некоја слободна девојка, па нејзе бомбардирај ја со пораки“ – му напишал Оливер Мелор на Португалецоткој од тој моемент прекинал со пораките и јавувањата.

Во продолжение погледнете ги секси фотографиите на Ријан, а потоа сигурно ќе ви биде јасно зошто Роналдо бил толку упорен. И покрај тоа што е во врска со Георгина Родригез.

In the #DailyStar today showing off some of my fave #valentines undies ❤️

A post shared by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on

 

https://www.instagram.com/p/BeDRi8PARIw/?taken-by=rhiansuggers

Регистрирај се на овој линк, и добиј до 6.000 денари бонус за обложување на следниве натпревари:

Вторник 13/02/18

Лига на Шампиони

(20:45) Basel – Manchester City
(20:45) Juventus – Tottenham

Лига Европа

(18:00) Crvena Zvezda – CSKA Moscow

Среда 14/02/18

Лига на Шампиони

(20:45) Porto – Liverpool 
(20:45) Real Madrid – PSG

Четврток 15/02/18

Лига Европа                   

(19:00) Bor. Dortmund – Atalanta
(19:00) Ludogorets – AC Milan
(21:05) FC Kopenhagen – Atl. Madrid
(21:05) Lyon – Villarreal
(21:05) Partizan – Plzen
(21:05) Napoli – RB Leipzig

Оставете коментар